Levent Metal Hurdacılık

Krom Hurda Alımı

Pek çok alanda kullanılan ve geliştirilen madenler, metaller ve malzemeler bulunmakta ve bunlar çevreyi düzenlemek açısından geri dönüşüme kazandırılmak amacıyla hurda alımı şeklinde bir hizmete dönüştürülmüştür. Bunlar arasında diğerlerine göre kullanım alanının önemi ve çeşitliliği açısında en dikkat çeken maden ise kromdur. Krom pek çok alanda yoğun olarak kullanılmakta ve kullanım alanlarının tamamında yoğunluğu sebebiyle tercih edilme gibi bir özellik taşımaktadır. Krom hurdalar ve krom çeşitliliği konusunda ülkemizden en çok dışarıya satılan maden, krom olarak bilinmekte ve kromun pek çok özelliği bunda etkili olmaktadır.

İnşaat sektöründe yoğun olarak kullanılan demir malzemesi, bu sebeple pek çok kez hurda demiz pozisyonuna gelmektedir ve kullanım alanları artık sınırla hale gelmektedir. Bu konuda sizlerin hurdalarını alarak, en iyi şekilde geri dönüşüme kazandırmaktayız. Sizlere bu konuda en uygun fiyatları vererek, gerçek anlamda hurdalardan para kazanmanızı sağlamaktayız. Bu açıdan kullanılan demir hurdası, kullanılmayan ve kullanılamayacak olan demir anlamına gelmekte ve bu şekilde işlenmeden bir kullanım alanı oluşmamaktadır.

Krom ağır sanayi ve çeliğin sertleştirilmesinin yanı sıra daha birçok alanda kullanılmakta ve bu alanlarda kullanımı sayesinde hurda sektörünün en önemli yapı taşlarından birisi olma konumunda gelmiştir. Krom hurda alımı konusunda hizmet vererek, personellerimizin bu konu hakkında en iyi şekilde eğitmekte ve gelişimlerini bu yönde hızlandırmak istemekteyiz.